aparthotel
vynikající hodnocení
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
 • Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views - Klínovec ski resort

  Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views - Klínovec ski resort

Popis ubytování

Aparthotel v Loučné pod Klínovcem nabízí velmi příjemné ubytování. 

 

U nás naleznete absolutní klid a soukromí, ale také základní hotelové služby, jako je milý a školený personál, flexibilní čas ubytování, recepční a úklidové služby a spoustu dalšího, které u individuálních apartmánů nenajdete.

Náš aparthotel nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Do Vašeho příjezdu vše připravíme, abyste se zde cítili ihned jako doma. Apartmán bude perfektně uklizený, postele čistě povlečené, a vyprané ručníky zde naleznete rovněž. 

K dispozici Vám bude rovněž sklepní kóje pro pohodlné ubytování Vašich milovaných lyží, či Vašeho vytuněného kola.

K pronájmu apartmánu patří též vlastní parkovací stání. K některým apartmánům náleží venkovní místo pro jeden vůz na našem soukromém parkovišti přímo před budouvou. K těm ostatním patří dokonce parkovací místo v garáži, které je vyčleněno celé přízemí budovy. Stání pod střechou jistě ocení jak majitelé choulostivých vozů, tak ti, kdo k nám dorazí na motorce.

Kdybyste však potřebovali více místa na zaparkování čehokoliv, ani to není problém. Necelých 50m od Aparthotelu je ohromná parkovací plocha s nevyčerpatelným počtem parkovacích míst.

Budova má celkem 3 nadzemní patra o 8 apartmánech na každém patře. Na výběr tak máte ze dvou variant, pro menší počet lidí možná bude plně dostačovat 1+KK, zvolit však můžete i druhou variantu 2+KK.

V přízemí budovy je garáž s rozprodanými parkovacími místy pro majitele apartmánů, tudíž k dispozici i Vám.

Nejbližší sjezdovka je pouhých 300m.

 

V budově není výtah! Proto volte prosím patro umístění apartmánů dle Vašich možností a schopností. Bezbariérový přístup je zajišťen pouze do 1. patra. 

Vybavení

Služby a vybavení

 • Bezbariérový přístup
 • Bezdrátový internet
 • Expresní check-out
 • Informační služba
 • Nekuřácké prostředí
 • Parkoviště
 • Parkoviště pro autobusy a kamiony
 • Postýlka za poplatek 150 Kč
 • TV
 • Úschovna zavazadel
 • Vícejazyčný personál

Sport

 • Lyžařský vlek ve vzdálenosti 300m
 • Půjčovna lyží ve vzdálenosti 1km
 • Úschovna jízdních kol

Okolí a volný čas

 • Cyklotrasy v okolí
 • Houbaření
 • Rybolov
 • Turistické trasy v okolí

Popis pokojů

Pokoje jsou skoro stejné, a přesto je každý úplně jiný. Nejde ani tak o to, jestli je pokoj jednopokojový, nebo dvoupokojový.

Spíše je to dáno tím, že každý apartmán vznikal individuálně  a rukou jiných tvůrců, proto u nás nenaleznete dva stejné pokoje.

Jedno však mají společné. Všechny mají obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, všechny mají svůj balkonek, a všechny jsou plně a nově vybaveny.  

PokojPočet lůžek

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 4 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 4 dospělé osob na dvojlůžku a pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. Po aktivním dni jistě oceníte relaxaci v soukromé sauně.K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.

Nový luxusní rodinný dvoj-apartmán. Učaruje Vás komfortem, ale také překrásnými výhledy na Klínovec. V apartmánu jsou k dispozici dvě propojené jednotky (oddělené dveřmi) se dvěma kuchyněmi, dvěma ložnicemi a dvěma obývacími místnostmi s vlastní TV a jídelnou.Apartmán pohodlně ubytuje až 9 lidí a nabízí veškeré zázemí včetně dvou koupelen a dvou garážových parkovacích míst. Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, lednice, mrazáku, kávovaru Nespresso, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí. Správná volba pro dvě rodiny, anebo velkou rodinu, či skupinu přátel. Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. K dispozici jsou Vám i dvě vlastní uzamykatelné sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Tyto apartmány jsou vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 4 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 4 dospělé osoby na dvojlůžku v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Na dotaz jsou některé apartmány vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 5 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 5 dospělých osob na dvojlůžku v a pohodlné rozkládací pohovce v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně varné desky, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. Po aktivním dni jistě oceníte relaxaci v soukromé sauně.K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Na dotaz jsou některé apartmány vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 5 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením a garážovým parkovacím místem v ceně.Komfortně ubytuje až 5 dospělých osob na dvojlůžku a jednolůžku v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, lednice, mrazáku, kávovaru Nespresso, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. K dispozici je Vám i vlastní uzamykatelná sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Tyto apartmány jsou vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK s oddělenou ložnicí pro 2 - 4 osoby, vybaven satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 4 dospělé lidi na dvojlůžku v ložnici a pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyň včetně sklokeramické varné desky, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.   K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Na dotaz jsou některé apartmány vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 6 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 6 dospělých osob na dvojlůžku v a pohodlné rozkládací pohovce v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 4 osoby s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením a garážovým parkovacím místem v ceně.Komfortně ubytuje až 4 dospělé osoby na dvojlůžku v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně sporáku, trouby, lednice, mrazáku, kávovaru Nespresso, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.  Z balkónu se můžete kochat výhledem na panorama a sjezdovky na Klínovci, či německém Fichtelbergu. K dispozici je Vám i vlastní uzamykatelná sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Tyto apartmány jsou vybavené také pračkou.

Moderní apartmán o dispozici 2+KK pro 2 - 5 osob s oddělenou ložnicí vybavený satelitní TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 5 dospělých osob na dvojlůžku v a pohodlné rozkládací pohovce v ložnici a další pohodlné rozkládací pohovce v obývacím pokoji.Plně vybavená kuchyně včetně varné desky, trouby, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby, myčky a veškerého nádobí.   K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů.Na dotaz jsou některé apartmány vybavené také pračkou.

Moderní studiový apartmán o dispozici 1+KK pro 2 - 4 osoby s TV, WiFi připojením zdarma a parkovacím místem.Komfortně ubytuje až 4 dospělé lidi na dvojlůžku a pohodlné rozkládací pohovce.Plně vybavená kuchyně včetně elektrického sporáku, mikrovlnné trouby, ledničky, rychlovarné konvice a veškerého nádobí.  K dispozici je Vám i sklepní kóje k úschově lyží, kol, dětských kočárků, či jiných nadměrných předmětů. 

Nová Wellness Vila s překrásnými výhledy na Klínovec, Oberwiesenhal a Fichtelberg. K dispozci je kompletně zařízená vila včetně vířivky, finské sauny a terasy. Každá ze tří ložnic nabízí pohodlné dvojlůžko, patrovou postel a dostatek úložného prostoru. Další dva dospělí se pohodlně vyspí na obrovské rozkládací pohovce. Výhledy na panorama Krušných hor si můžete vychutnávat od krbových kamen v obývacím pokoji anebo ze dvou prostorných teras, na kterých je Vám v letních měsících k dispozici také plynový gril.

Stravování

Samozřejmě vždy je zde možnost, že co si sami uvaříte, to si také sami sníte. Ale čistě pro jistotu, zde je pár našich tipů, kam vyrazit za skvělým jídlem:)

Restaurant Faustův Dvůr v Horní Blatné – francouzská gastronomie

Restaurace Salaš Rýžovna kousek od Božího Daru – domácí masa a sýry

Lesní restaurant Jezírko v Jáchymově – moderní česká kuchyně Restaurace

Na Nebi na vrcholu Plešivce – nevšední gastronomický zážitek

Restaurace Anna v Loučné – poctivá domácí horská kuchyně a vynikající pivo Restaurant Apres – přímo pod sjezdovkou, drink po lyžování prodloužený až do večeře?

Okolí ubytování

Loučná pod Klínovcem

První písemná zmínka o vsi Wiesenthal (luční údolí) pochází z roku 1431. Ves byla založena pravděpodobně již ve 14. století, o tomto ranném období se nám však žádné zprávy nedochovaly.

Onou první dochovanou zmínkou o Loučné je listina, rozdělující perštejnské panství mezi Alše a Viléma ze Šumburku. Podle této listiny Aleš dostal hrad Perštejn spolu se 14-ti vesnicemi, mezi nimiž byla i "polovina Wisenthal".

Následující roky pro ves nebyly příliš šťastné - husitské války se na ní znatelně podepsaly, v zápise z roku 1449 je dokonce uváděná jako zpustlá.

Začátkem 16. století zde však nastal rozvoj, spojený s rozmachem hornictví. Loučná byla opět osídlena a její význam rostl.

My však zaznamenali největší rozvoj a rozmach nyní, propojením sjezdovek Klínovec, Boží Dar a Oberwiesenthal! :-)

Dostupnost

Naše recepce (pro vyzvednutí klíčů k Vašemu apartmánu či chalupě) se nachází na adrese:

BERG Invest

Háj 231, 431 91 Loučná pod Klínovcem

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO PŘÍJEZD V ZIMNÍM OBDOBÍ!

Nepodceňujte naši někdy nemilosrdnou a divokou krajinu a mějte auto přezuto v KVALITNÍ ZIMNÍ OBUVI  s NEOPOTŘEBOVANÝM VZORKEM. Někdy se neztratí ani řetězy v kufru.

Počasí zde dokáže být velmi proměnlivé, nezřídka se zde setkáte s mlhou, že by se dala krájet, nebo třeba vyrazíte na výlet po perfektně upravené silnici a zpět se vracíte již za kalamity. 

 

 

Proč rezervovat Aparthotel Klínovec Views u nás?

 • jednoduchá a rychlá rezervace
 • žádné rezervační poplatky
 • již od roku 2009 zajistíme každý týden stovky rezervací

Ceník a rezervace ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj, v dalším kroku nastavte počet osob a odešlete rezervaci přímo na recepci hotelu.

Podmínky platby a zrušení rezervace se řídí nastavením jednotlivých hotelů. Zobrazíte je stisknutím tlačítka "Obchodní a Storno podmínky" v rezervačním formuláři pod tlačítkem "Pokračovat".

Nejbližší ubytování v okolí Aparthotel Klínovec Views