• žádné rezervační poplatky
 • rezervace míří rovnou do hotelu
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled od koupacího jezírka

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled od koupacího jezírka

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled od ohniště

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled od ohniště

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - dvojlůžko

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - dvojlůžko

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - posezení

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - posezení

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - sprcha

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pokoj 1 - sprcha

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Ložnice v třílůžkovém pokoji v bočním křídle

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Ložnice v třílůžkovém pokoji v bočním křídle

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Nový třílůžkový pokoj v bočním křídle

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Nový třílůžkový pokoj v bočním křídle

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Nový třílůžkový pokoj v bočním křídle - sprcha

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Nový třílůžkový pokoj v bočním křídle - sprcha

 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn
 • Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled ze zahrady

  Mladotický mlýnMladotický mlýn - Pohled ze zahrady

Ceník a rezervace ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj, v dalším kroku nastavte počet osob a odešlete rezervaci přímo na recepci hotelu.


Více o Mladotický mlýn

Popis ubytování

Penzion Mladotický mlýn je upravená rozlehlá usedlost u řeky Doubravy s možnostmi ubytování, stravování a zábavy.

Ve starém kamenném mlýně na Doubravě můžeme nabídnout ubytování v apartmánech v původní obytné části mlýna, v útulných pokojíčcích v nástavbě, či v nových pokojích nebo turistické ubytovně v boční budově mlýna.

Na Mladotickém mlýně najdete také prostory na posezení u krbu, sály pro kulturní a společenské akce, vnitřní rehabilitační vyhřívaný bazén i tělocvičnu, kde jsou nejen posilovací stroje, ale také kulečník a stolní tenis. Samozřejmostí je zdarma WiFi přípojení k internetu ve všech prostorách i v blízkém okolí mlýna. V prvním podlaží je hostům k dispozici velká knihovna a společenská místnost s velkoplošným televizorem.

K mlýnu patří také malý rybníček s možností projížděk na lodičce i oddechovým rybařením a přírodní jezírko na koupání za teplých letních dnů i potěše z okrasných rybek v něm. Využít můžete parčík s hřištěm pro děti. Zdarma je k dispozici parkoviště.

Popis pokojů

Zahradní apartmá s jednou ložnicí pro tři až pět osob může být rozšířeno o velkou jídelnu a kuchyni. Součástí apartmá je WC a koupelna. Bezbariérový přístup. 
Pokoj je orientován na jihozápad, balkonové dveře vedou přímo do zahrady. K vybavení pokoje patří jedno polohovací lůžko a dvě válendy, na kterých můžete usínat při praskání dřeva v krbu. Další spaní je možné na dvoulůžkové peci nad krbem, odkud se po probuzení díváte přímo na zahradu, podle sezóny třeba i na rozkvetlou skalku. V přilehlé jídelně je kromě velkého jídelního stolu také další pec na spaní a ještě jedno lůžko. Stará mlynářská kuchyň je zařízena kachlovými kamny, ale i moderním vybavením (čtyřplotýnková varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice a další). Ani v kuchyni nechybí pohodlná válenda. 

Apartmá u jezírka se skládá z ložnice se třemi samostatnými lůžkami, druhé ložnice s dvojlůžkem a velké kuchyně s jídelnou, ve které je opět navíc také pec s místem pro spaní a pohodlný rozkládací gauč. Součástí apartmá je WC a koupelna. Bezbariérový přístup. 
Z kuchyně (čtyřplotýnková varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná konvice, pračka), se vychází přímo na terasu u koupacího jezírka. 

Mansardové pokoje v nové nástavbě, kde je jeden dvoulůžkový a jeden třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a dále čtyři pokojíky (3x dvoulůžkový, 1x třílůžkový) se sociálním zařízením společným na patře.

Díle nabízíme také pět nových dvoulůžkových pokojů v bočním křídle. Tyto pokoje mají každý vlastní koupelnu s WC a sprchou. K dispozici je společná kuchyňka. Jeden z pokojů je řešen jako plně bezbariérový. 

Turistická ubytovna má vlastní vchod ze silnice a je situována v prvním patře nízkého křídla mlýna. Válendy jsou doplněny skříňkami, ubytovna má vlastní sociální zařízení (WC a sprcha). Celková kapacita ubytovny je nyní 8 lůžek, ale může být zvětšena přistýlkami. Ubytovna nemá zatím topení a proto není vhodná v zimě a chladu.

PokojPočet lůžekPočet přistýlek

Apartmá s velkou ložnicí se třemi lůžkami a další možností spaní pro dvě osoby na peci, s vlastní koupelnou a WC. K dispozici plně vybavená kuchyně a velká jídelna.

Pokoj s vlastní koupelnou s WC a sprchou. Postele řešeny převážně jako dvoulůžko. Přistýlka není možná.

Třílůžkový pokoj s vlastní příslušenstvím. Pokoj má jedno dvojlůžko a další samostatné lůžko. Vlastní WC a sprcha. K dispozici vybavená kuchyňka na patře.

Stravování

V objektu je nově otevřená restaurace "Hospůdka ve mlýně ". Kromě služeb pro ubytované nabízíme i služby pro veřejnost, a to o prázdninách denně, kromě úterka, od 12h do 20 h, v pátek a sobotu až do 22h. 

V letní sezóně (od 1. dubna do 30. září) u nás najdete v pokrmy připravované smažením nebo grilováním, zejména řízky, stejky nebo smažený sýr. Snažíme se také nabízet denně nějaké hotové jídlo a polévku.

Doplňkový prodej turistických map a cigaret. Prodej mražených pochoutek, cukrovinek, nealko nápojů v plastu. 

Okolí ubytování

Mladotický mlýn se nachází u řeky Doubravy v podhůří Železných hor, na rozhraní Pardubického kraje, Středočeského kraje a Vysočiny. Romantické údolí řeky Doubravy nabízí vhodný terén pro turistiku pěší i na kolech - ani rovina ani vysoké kopce. Zřícenina hradu Lichnice (5km), zámek Žleby (7km), přehrada Pařížov (6km). 

Vybavení

Mladotický mlýn na mapě


Nejbližší ubytování v okolí Mladotický mlýn