hotel
vynikající hodnocení
recepce 24 hodin denně
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
 • GRAND HOTEL PRAHAGRAND HOTEL PRAHA
9,3 / 10

Hodnotilo 25 ubytovaných.
Přečíst další hodnocení

populární v této lokalitě
nadprůměrné hodnocení mezi hotely
skvělá lokalita
z recenzí: "Nádherný pokojíček!!!"

Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový Grand hotel Praha leží v centru města Jičína na klidné pěší zóně, Husově třídě. Dotkněte se romantiky dob minulých a prožijte příjemné chvíle v nově zrekonstruovaném secesním hotelu, který je úzce spjat s kulturou a historií města Jičína.

Ubytování v hotelu na Husově třídě vedle Masarykova divadla je věcí prestiže pro všechny, kteří si chtějí z Jičína odvést nezapomenutelné zážitky. Grand hotel Praha Vám nabídne maximální komfort a luxus v dobově zařízených pokojích od dob Valdštejna až po první republiku. Vyzkoušejte kouzlo pohádkového města Jičína a užijte si příjemný pobyt v Grand Hotelu Praha.

Vybavení

Služby a vybavení

 • Bezdrátový internet
 • Bezpečnostní schránka
 • Cateringové služby
 • Hotelový transport
 • Konferenční/společenská místnost
 • Nekuřácké prostředí
 • Parkoviště ve vzdálenosti 20m
 • Pokojová služba
 • Praní prádla
 • Přednáškový sál
 • Recepce
 • Sekretářské služby
 • Výtah
 • Zajištění kulturních a sportovních akcí

Gastronomie

 • Kavárna
 • Lobby bar
 • Pivnice
 • Restaurace
 • Vinárna
 • Zahrádka

Lázně a wellness

 • Bazén - vnitřní
 • Masáže
 • Perličková vana
 • Sauna

Popis pokojů

FREE WIFI, MINIBAR, TREZOR, FEN, TELEFON, SATELIT rustikální masivní nábytek (mořená olše) kožená sedací souprava možnost přistýlky LCD televizor secesní koupelna s větší sprchou a bílou keramikou s mosaznými prvky denně úklid pokoje včetně stlaní postele

PokojPočet lůžek

Dobově autentický pokoj s manželskou postelí a rustikálním masívním nábytkem. Vybaven psacím stolem, 32“LCD televizorem, mini- barem, bezpečnostním sejfem, wi-fi zdarma. Secesní koupelna s bílou keramikou a nerezovými prvky.

Dobově autentické dvoupokojové apartmá s manželskou postelí a rustikálním masivním nábytkem. Vybaven koženou sedací soupravou-možnost přistýlky, 32“ LCD televizorem, psacím stolem, mini-barem, bezpečnostním sejfem. Secesní koupelna s větší sprchou, bílou keramikou a nerezovými prvky.

Dobově autentické apartmá s třemi prostornými pokoji a rustikálním masivním nábytkem. Je vybaven koženou sedací soupravou-možnost přistýlky, 50“LCD televizor, mini-barem, bezpečnostním sejfem, wi-fi zdarma. Secesní koupelna s větší sprchou, bílou keramikou a nerezovými prvky.

Pobytové balíčky

Pobytový balíčekPočet nocíCena

Popis balíčku

Prožijte spojení relaxace, odpočinku a hýčkaní v Jičíně. V rámci pobytu na Vás čekájí privátně uzavřené Císařské lázně, masáž na pokoji a tříchodová večeře připravena italským šefkuchařem.

Cena zahrnuje

2x ubytovaní ve Standardním nebo Suite pokoji na tři dny2x bohatá snídaně formou teplého a studeného buffetu pro dva2x tříchodová večeře připravena italským šéfkuchařem pro dva30 minutová masáž celého těla s možností cílení na problematické partie pro dva (čas je třeba domluvit s recepcí při rezervaci termínu)1x privátní vstup do wellness centra Císařských lázní na 50min (prostor wellness centra je uzavřen pro Váš pokoj): finská saunaodpočinková místnostvířivá vanaláhev moravského vína na pokojWi-Fi internet

Popis balíčku

Připravili jsme pro Vás speciální pobyt na 1 noc s ubytováním, polopenzí a privátním vstupem do wellness centra.

Cena zahrnuje

ubytovaní ve Standardním nebo Suits pokoji na jednu nocbohatá snídaně formou teplého a studeného buffetu pro dvatříchodová večeře připravena italským šéfkuchařem pro dva1x privátní vstup do wellness centra Císařských lázní na 50min (prostor wellness centra je uzavřen pro Váš pokoj): finská saunaodpočinková místnostvířivá vanaláhev moravského vína na pokojWi-Fi internet

Popis balíčku

Přijeďte prožít krásný prodloužený víkend do romantického prostředí Grand Hotelu Praha v Jičíně! Pokud jste tu ještě nebyli, jistě se budete chtít opět vrátit zpět. Budeme se snažit, abyste se u nás cítili jako v bavlnce.

Cena zahrnuje

3x ubytovaní ve Standardním nebo Suite pokoji na čtyři dny3x bohatá snídaně formou teplého a studeného buffetu pro dva3x tříchodová večeře připravena italským šéfkuchařem pro dva30 minutová masáž celého těla s možností cílení na problematické partie pro dva (čas je třeba domluvit s recepcí při rezervaci termínu)2x privátní vstup do wellness centra Císařských lázní na 50min (prostor wellness centra je uzavřen pro Váš pokoj): finská saunaodpočinková místnostvířivá vanaláhev moravského vína na pokojWi-Fi internet

Popis balíčku

Best seller mezi našimi balíčky, ideální pro třídenní poznání Jičín a jeho okolí. Po náročném dni si odpočinete v našem privátní wellness centru a nabere dostatek sil k návštěvě dalších pamětihodností.

Cena zahrnuje

2x ubytovaní ve Standardním nebo Suite pokoji na tři dny2x bohatá snídaně formou teplého a studeného buffetu1x privátní vstup do wellness centra Císařských lázní na 50min (prostor wellness centra je uzavřen pro Váš pokoj): finská saunabazén s jodizovanou mořskou vodouodpočinková místnostláhev moravského vína na pokojWi-Fi internet

Pobytové balíčky můžete rezervovat ve formuláři na záložce Balíčky.

Stravování

Grand Restaurant Praha je typem prestižní výběrové restaurace vysoké kvality zařízené ve stylu francouzské secese a je vysoce hodnocena mezi odbornou veřejností pro svou kvalitu kuchyně a neopakovatelnou atmosféru umocněnou jazzovou nebo živou klavírní hudbou. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem.

Kuchařský tým v čele s šéfkuchařem Karlem Janečkem nabízí mezinárodní a české speciality té nejlepší kvality a chuti, vegetariánské a dětské pokrmy a rovněž polední menu.

Rekonstrukce Grand Restaurantu Praha byla provedena s maximálním zachováním historických prvků. Interiér restaurace je rozdělen na dvě části (kuřáckou a nekuřáckou) secesní vitrážovou stěnou, která je otevíratelná např. při narozeninových oslavách, svatebních hostinách nebo firemních akcích až pro 50 lidí. Elegantní interiér je zdoben dobovými fotografiemi Grand Hotelu Praha a je navržen na počest Prahy – matky měst. Jednou z dominant je socha klečící kněžny Libuše umístěné ve výklenku. Grand Restaurant Praha je vybavena přepychovým rustikálním nábytkem, stoletými lustry a brokátovými závěsy, které dodávají restauraci půvab a zároveň útulnost a soukromí. Restaurace je původním litinovým schodištěm propojena s Divadelní vinárnou.

Připojení Wi-Fi ZDARMA Kapacita kuřácké části 20 míst Nekuřácká část 30 míst Pivnice U Císaře pána

Typická staročeská pivnice je navržena ve stylu hospůdek z dob Rakouska-Uherska. Pivnice U Císaře Pána se nachází v suterénu Grand Hotelu Praha a je přístupná z atria hotelu přes vlastní vchod.

V pivnici se nachází Císařský výčep a dva nekuřácké salonky. Lovecký salonek je zdobený dobovými loveckými trofejemi a salonek U architekta Holečka je zaplněn původními rukopisy o historii stavby Grand Hotelu Praha v Jičíně. Pivnice U Císaře Pána je zařízena původním, sto let starým nábytkem, dobovými stropními lampami a na zdech nechybí obrazy Františka Josefa I. a jeho generálů. Pivnice se může pyšnit dokonale řemeslně zpracovanýminteriérem ve stylu staropražské secese a prémiovým ležákem Pilsner Urquell, který poctivě točíme na hladinku a podáváme v puclákách s porcelánovými podtácky. Plzeňský Prazdroj je přední evropskou pivovarnickou společností a symbolem historie českého piva. V Plzni se vaří již od roku 1842.

Naše gastronomie vychází ze základů české kuchyně, podávány jsou drobné pokrmy a pochutiny k pivu. Hostům nabízíme uzeniny osvědčené značky Lomničan se sídlem v Lomnici nad Popelkou. Uzeniny Lomničan každoročně vítězí v soutěži o Regionální potravinu a také získaly několik ocenění a certifikátů, např. Lomnická tlačenka světlá, kterou v pivnici nabízíme, byla Ministrem zemědělství zvolena jako Nejlepší regionální potravina Libereckého kraje roku 2010.

Kapacita celé pivnice: 90 míst Kuřácký sál: 50 míst Nekuřácký Lovecký salonek: 28 míst Nekuřácký salonek U architekta Holečka: 12 míst

Secesní reprezentativní kavárna Grand Café Praha je právem řazena mezi nejkrásnější jičínské kavárny. Nachází se v přízemí Grand Hotelu Praha a její interiér je pro každého návštěvníka skutečným zážitkem. Kavárna nabízí své služby od snídaně (8:00) až po sklenku na dobrou noc.

Jídelní lístek je zaměřen především na sladké pohoštění (dorty vlastní výroby, domácí jablečný závin, zmrzlinové poháry). V nápojovém lístku naleznete velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a široký sortiment teplých nápojů a kávy Diemme. Italská káva Caffè Diemme je po více než osmdesáti letech zkušeností synonymem úžasné chuti s garantovanou kvalitou jak v Itálii, tak i v zahraničí. Caffè Diemme je káva znalců, v Itálii ji najdete jen v těch nejlepších kavárnách a restauracích v Benátkách, Římě, Florencii a Miláně.

Celá kavárna je kuřácká s výjimkou nekuřáckého salonku, který je vhodný pro menší obchodní schůzky. V letních měsících je před hotelem umístěna secesní zahrádka navržená uměleckým kovářem. Grand Café Praha slouží také jako lobby bar pro hotelové hosty. Pořádají se zde páteční a sobotní romantické večery u klavíru, kdy pro Vás hraje živě profesionální klavírista vždy od 20 do 23 hodin. Naše klavírní křídlo značky A.Proksch je ukázkou mistrovského řezbářského řemesla před 120 lety.

Připojení Wi-Fi ZDARMA Kapacita sálu Grand Café Praha: 20 míst Nekuřácký salonek Grand Café Praha: 10 míst Letní zahrádka: 30 míst

Okolí ubytování

Vlakové nádraží v Jičíně je vzdálené 400 metrů a 450 metrů od hotelu najdete regionální muzeum a uměleckou galerii. Plavecký bazén se nachází 1 km od hotelu a golfové hřiště v Jičíně je 3 km daleko. Prachovské skály s horolezeckými terény a turistickými stezkami jsou vzdálené 5 km a 10 km vás dělí od lyžařského areálu Tábor.

Proč rezervovat GRAND HOTEL PRAHA u nás?

 • jednoduchá a rychlá rezervace
 • žádné rezervační poplatky
 • již od roku 2009 zajistíme každý týden stovky rezervací

Ceník a rezervace ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj, v dalším kroku nastavte počet osob a odešlete rezervaci přímo na recepci hotelu.

Podmínky platby a zrušení rezervace se řídí nastavením jednotlivých hotelů. Zobrazíte je stisknutím tlačítka "Obchodní a Storno podmínky" v rezervačním formuláři pod tlačítkem "Pokračovat".

Nejbližší ubytování v okolí GRAND HOTEL PRAHA