Hlídač ubytování

Hlídač cen ubytování je naše služba, se kterou vám neuniknou výhodné nabídky ubytování. Hotely často vyprodávají některé pokoje se slevou i několik desítek procent. Takové nabídky obvykle rychle mizí s jejich vyprodáním. Nastavením našeho hlídače, který bude pravidelně kontrolovat ceny v daném městě, můžete slevy zachytit.

Stačí zadat požadované město, termín pobytu, počet osob, email a maximální celkovou cenu, kterou jste ochotni za ubytování zaplatit. O zbytek se postará hlídač, který Vám zašle zprávu pokaždé, když objeví výhodnou nabídku, tak abyste ji případně mohli včas rezervovat.

Hlídač lze použít jak pro ubytování v zahraničí, tak pro ubytování v tuzemsku. V České republice ukáže náš hlídač svou sílu také při hledání slevových pobytů. Nekontroluje totiž pouze nabídky hotelů, ale i nabídky českých slevových portálů jako jsou NakupVAkci.cz, Pepa.cz nebo Slevoking.cz. Pokud tedy víte, že chcete na slevový pobyt např. v Beskydech, nemusíte ztrácet čas každodenní kontrolou všech slev. V hlídači si na mapě vyznačíte požadovanou oblast a na nové slevové vouchery obdržíte upozornění.

Podívejte se, jak jednoduše si můžete hlídač ubytování nastavit.


Na co se chcete zeptat?