Jak to u nás funguje?

Na SvětUbytování.cz zprostředkováváme nabídky ubytování v celkem 55 zemích světa. Kromě toho nabízíme přehled slevových pobytů od českých slevových portálů  (Pepa.cz, NakupVAkci.cz , Slevoking.cz atd.).

Náš katalog máme primárně rozdělen na domácí a zahraniční ubytování.

Ubytování v ČR

Je možné rezervovat:

  • Přímým způsobem pomocí rezervačního formuláře (příklad). V interaktivním rezervačním formuláři se v několika krocích vyberou požadované pokoje (popř. způsob stravování atd.), vyplní se kontaktní údaje a způsob platby. Přitom se Vám vždy zobrazuje konečná celková cena ubytování. Po odeslání rezervace Vám na zadanou emailovou adresu přijde potvrzovací email s ubytovacím voucherem, se kterým se prokážete při příjezdu do ubytování.

  • Zasláním poptávky na ubytování (příklad). U některých ubytovacích zařízení totiž neznáme aktuální obsazenost. Pomocí poptávkového formuláře, emailem a v některých případech i telefonicky se můžete zeptat, jestli má ubytovatel dostatek volného místa. Ubytovatel Vám buď poptávku potvrdí a máte rezervaci ubytování hotovou, nebo se můžete obrátit na nás (pomocí kontaktního formuláře vpravo nebo telefonicky) a my Vám s hledáním rádi pomůžeme.

Ubytování v zahraničí

Ubytování v zahraničí nabízíme ve spolupráci se společností Booking.com, jejíž nabídka ubytování je nejširší a ceny pokojů obvykle nejnižší, takže není potřeba zdlouhavě procházet několik rezervačních stránek. Rozcestník pro všechny země se nalézá zde. Rezervační proces je dokončen přímo na stránce Booking.com.

Pobyty se slevou

Pobyty se slevou máme rozdělené do kategorií podle typu pobytu - lázeňské pobyty, wellness pobyty a další. Dále dělíme pobyty i podle "místa konání". Nejpopulářnější pobytové regiony jsou Krkonoše, jižní Čechy nebo Šumava. Rezervace pobytu probíhá vždy na stránce slevového portálu. Stačí kliknout na pobyt, který Vás zaujal a budete ihned přesměrováni na detail pobytu na stránkách slevového portálu.


Na co se chcete zeptat?