Poznejte kouzlo prvomájového Českého Krumlova na akci Kouzelný Krumlov

Magická atmosféra Českého Krumlova na prvního máje nabízí to nejlepší, co středověké město může nabídnout – a to zcela zdarma. V rámci již tradiční oslavy vítání jara se můžete těšit na stavění májky, lampionový průvod či odpoledne otevřených dveří v místních muzeích.

Oslava příchodu jara s názvem Kouzelný Krumlov promění město v baštu zábavy a kulturních prožitků. „Kouzlení“ započne a nabude svého vrcholu již ve čtvrtek 30. dubna, kdy budou oslavy zahájeny studentským majálesovým průvodem, zdobením a stavěním májky či v pozdějších hodinách zapálením vatry ku příležitosti čarodějnického reje.

Program na poslední dubnový den je vhodně sestaven tak, aby si na své přišli dospělí i rodiny s dětmi. Pro Vaše ratolesti je připraveno např. Dětské odpoledne v Pivovarské zahradě nebo Lampionový průvod ve večerních hodinách. Ti, co nemusí odejít z oslav vítání jara s Večerníčkem, si poté mohou vychutnat hudební koncerty kapel Eric Clapton & Cream revival a Rozkrock.

Popularita Kouzelného Krumlova s každým rokem roste, a tak doporučujeme zamluvit ubytování v Českém Krumlově nebo slevový pobyt v Krumlově ze 30. 4. na 1. 5. co nejdříve – bohatý program je totiž připraven i na Svátek práce nebo-li Svátek zamilovaných, tedy na 1. máj. V rámci oslav můžete v tento den např. zdarma prozkoumat místní Regionální muzeum či Zahradu „kouzelné bylinky“, kterou znáte ze stejnojmenného seriálu ČT.

Podrobnosti o hojném programu Kouzelného Krumlova můžete naleznout na oficiálních stránkách města Český Krumlov.


Štítky