• žádné rezervační poplatky
 • rezervace míří rovnou do hotelu
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika
 • Hotel AfrikaHotel Afrika

Ceník a rezervace ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj, v dalším kroku nastavte počet osob a odešlete rezervaci přímo na recepci hotelu.

Podmínky platby a zrušení rezervace se řídí nastavením jednotlivých hotelů. Zobrazíte je stisknutím tlačítka "Obchodní a Storno podmínky" v rezervačním formuláři pod tlačítkem "Pokračovat".

Více o Hotel Afrika

Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový boutique hotel Afrika v centru Frýdku Místku.

Vážení hosté, dovolujeme si Vás pozvat k pobytu v našem novém, stylovém boutique Hotelu Afrika, kde Vám rádi poskytneme pohodlné zázemí, jak na Vašich pracovních cestách, tak i během odpočinkových aktivit. Poloha hotelu v centru Frýdku-Místku je strategicky výhodná vzhledem k blízkosti Beskyd, přístupu do Polska a zároveň i moravskoslezské metropole Ostravy. V Hotelu Afrika naleznete příjemné zázemí po náročném pracovním dni, golfovém turnaji na Čeladné, Ropici, Ostravici, nebo po celodenním lyžovánív Beskydech. Originální umělecky zpracované fotografie z národního parku Etosha na severu Namibie zdobí každý pokoj a obrazy malované olejovými barvami na plátně umělecké galerie Fine Art Gallery z Kapského města dotvářejí prostor chodeb a recepci. Umístění hotelu na návrší Vám otevře krásný výhled na blízké pohoří a moderní interiér, vybavený doplňky a zajímavými předměty s africkou tématikou Vám dá pocítit nevšední atmosféru černého kontinentu.

Popis pokojů

PokojPočet lůžekPočet přistýlek

- salonek pro jednání, max kapacita 6 osob. - s pokojem 55 tvoří APT

Třílůžkový pokoj, vhodný pro rodinu s dítětem.

Pobytové balíčky

Pobytový balíčekPočet nocíCena

Popis balíčku

Večer pro ty, kteří si chtějí užít masáž, skvěle se najíst a poté si odpočinout v luxusním pokoji hotelu Afrika.

Cena zahrnuje

ubytování na 2 dny/1 noc v pokoji Afrika 1x snídaně formou bufetových stolů 1x romantická večeře v restauraci Jiný Svět 1x masáž láhev afrického vína 1x parkování

Popis balíčku

Hotel Afrika si pro Vás připravil zvýhodněný balíček, ve kterém na Vás čeká příjemné ubytování, skvělé jídlo a hlavně sportovní vyžití v podobě Ricochetu. Přijeďte si zasportovat do Frýdku-Místku.

Cena zahrnuje

ubytování na 2 dny/1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Hotelu Afrika 1x snídaně formou teplého bufetu 1x večeře v restauraci Jiný Svět 1x Ricochet + parní lázeň 1x parkování osobního automobilu

Popis balíčku

Přijeďte si užít 3 dny plné aktivního odpočinku do Hotelu Afrika ve Frýdku-Místku. Čeká na Vás příjemné ubytování, skvělé jídlo a spousty možností sportovního vyžití.

Cena zahrnuje

ubytování na 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji 2x snídaně 2x večeře vrestauraci JinýSvět 1x vstup do relaxačního centra Fitpoint 1x ricochet + parní lázeň 2x parkování osobního automobilu

Popis balíčku

Víkendový relax ve dvou je tím pravým řešení pro páry, které se v dnešním shonu chtějí pozastavit, zapomentout na všední starosti a užít si jeden druhého.

Cena zahrnuje

ubytování na 3 dny/2 noci v pokoji Afrika 2x snídaně formou bufetových stolů 2x slavnostní večeři 1x vstup do wellness centra Fitpoint v délce 90 minut 1x masáž v délce 60 minut 2x parkování

Popis balíčku

Nevíte jak oslavit výročí svatby? Jak prožít sv. Valentýna? Čím potěšit svou partnerku nebo svého partnera? Romantická večeře a noc v hotelu Afrika je tím pravým překvapením.

Cena zahrnuje

ubytování na 2 dny/1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Afrika s vířivou vanou 1x snídaně formou bufetového stolu 1x romantická večeře v restauraci Jiný Svět 1x vstup do fitness klubu Fitpoint (posilovna) nebo do relaxační zóny restaurace Jiný Svět (ricochet + parní lázeň) 1x parkování láhev afrického vína

Pobytové balíčky můžete rezervovat ve formuláři na záložce Balíčky.

Dostupnost

Z ulice T.G.Masaryka se odbočí na ulici Husova a hned po dvaceti metrech je odbočka vlevo na soukromé parkoviště. (projíždí se závorou). Parkování v ceně 80,- za noc.

Vybavení

Hotel Afrika na mapě


Nejbližší ubytování v okolí Hotel Afrika