• žádné rezervační poplatky
 • poptávky míří rovnou do hotelu
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
 • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont

Ceník a poptávka ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj a odešlete poptávku přímo na recepci hotelu.


Více o Orea Resort Horizont

Popis ubytování

Orea Resort Horizont je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava.

"Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku, kongresové, lázeňské a relaxační pobyty.
Naleznete zde mimo ubytování ve standartně vybavených 101 pokojích také hotelový bazén, whirlpool, saunu, římskou vonnou lázeň.

Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. Ti, kteří rádi odpočívají aktivně, naleznou v hotelu širokou nabídku sportovních programů - spinning, nordic walking, jóga, moderní fitnes.

Popis pokojů

Ubytování nabízí 101 dvoulůžkových pokojů s WC, sprchovým koutem, fénem, SAT- TV, telefonem.

Hotel má bezbariérové řešení.

PokojPočet lůžekPočet přistýlek

- velikost pokoje 22 m2 - koupelna se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů - TV-SAT, telefon - Wi-Fi připojení zdarma  - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně  vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení pokojů kategorie "Standard Plus" je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody pokoje "Standard Plus": - velikost pokoje 27 m2 - balkón s výhledem na Německé Alpy - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji  - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně  vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení Rodinných pokojů je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody Rodinného pokoje: - pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,9 let - velikost pokoje 42 m2 - rodinná společenská hra k dispozici na pokoji v průběhu celého pobytu (kauce při příjezdu) - župany (pro dospělé) během pobytu zdarma k dispozici na pokoji  - 4x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma  - čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně  vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení Executive pokojů je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody Executive pokoje: - velikost pokoje 23 - 29 m2 - balkón s výhledem na Německé Alpy (část pokojů) - prosím vymazat - možnost 1 přistýlky nebo dětské postýlky - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - kosmetika v koupelně - čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji - 2x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma  - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně  vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení pokojů kategorie "Superior" je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody pokoje "Superior":  - velikost pokoje 29 m2  - možnost 1 přistýlky nebo dětské postýlky - balkón s výhledem na Německé Alpy - není pravda, balkón ano, ale bez výhledu na Alpy - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - 2x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma  - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně  vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Stravování

V této hotelové restauraci je hotelovým hostům podávána snídaně a večeře formou švédských stolů. Tato restaurace může být zároveň využívána jako jednací sál. Dále nabízí své služby restaurace 40 míst, Aperitiv bar 65 míst a letní terasa 40 míst.

Okolí ubytování

Hotely se nacházejí na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava na hranici NP Šumava. Od sebe jsou vzdáleny cca 800 m.

V těsné blízkosti hotelů jsou lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V blízkosti jsou největší lyžařské areály Špičák a Velký Javor.

Dostupnost

Autobusové nádraží: 6000 m Centrum: 6000 m Vlakové nádraží: 3000 m

Vybavení

Orea Resort Horizont na mapě


Nejbližší ubytování v okolí Orea Resort Horizont