• žádné rezervační poplatky
  • rezervace míří rovnou do hotelu
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont
  • Orea Resort HorizontOrea Resort Horizont

Ceník a rezervace ubytování

Pro zjištění ceny za pokoj zvolte nejprve požadovaný termín. Poté si vyberte pokoj, v dalším kroku nastavte počet osob a odešlete rezervaci přímo na recepci hotelu.


Více o Orea Resort Horizont

Popis ubytování

Orea Resort Horizont je umístěn na jižním svahu vrchu Pancíře v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava.

"Vzdušné lázně" v klidném a překrásném prostředí jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku, kongresové, lázeňské a relaxační pobyty.Naleznete zde mimo ubytování ve standartně vybavených 101 pokojích také hotelový bazén, whirlpool, saunu, římskou vonnou lázeň.

Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. Ti, kteří rádi odpočívají aktivně, naleznou v hotelu širokou nabídku sportovních programů - spinning, nordic walking, jóga, moderní fitnes.

Popis pokojů

Ubytování nabízí 101 dvoulůžkových pokojů s WC, sprchovým koutem, fénem, SAT- TV, telefonem.

Hotel má bezbariérové řešení.

PokojPočet lůžekPočet přistýlek

- velikost pokoje 22 m2 - koupelna se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů - TV-SAT, telefon - Wi-Fi připojení zdarma - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení Executive pokojů je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody Executive pokoje: - velikost pokoje 23 - 29 m2 - balkón s výhledem na Německé Alpy (část pokojů) - prosím vymazat - možnost 1 přistýlky nebo dětské postýlky - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - kosmetika v koupelně - čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji - 2x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení pokojů kategorie "Standard Plus" je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody pokoje "Standard Plus": - velikost pokoje 27 m2 - balkón s výhledem na Německé Alpy - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení Rodinných pokojů je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody Rodinného pokoje: - pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,9 let - velikost pokoje 42 m2 - rodinná společenská hra k dispozici na pokoji v průběhu celého pobytu (kauce při příjezdu) - župany (pro dospělé) během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - 4x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma - čokoládové pralinky při příjezdu na pokoji - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Základní vybavení pokojů kategorie "Superior" je shodné s pokoji kategorie "Standard". Výhody pokoje "Superior": - velikost pokoje 29 m2 - možnost 1 přistýlky nebo dětské postýlky - balkón s výhledem na Německé Alpy - není pravda, balkón ano, ale bez výhledu na Alpy - župany během pobytu zdarma k dispozici na pokoji - 2x minerální voda (0.5l) při příjezdu zdarma - čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí - vstup do Pool & Fitness centra (bazén, whirlpool, Kneippův masážní chodník, sauna, římské vonné lázně, moderně vybavené fitness centrum - denně 8:00 - 12:00 a 13:00 - 21:00 hodin)

Pobytové balíčky

Pobytový balíčekPočet nocíCena

Popis balíčku

Přijeďte k nám a nechte se rozmazlovat od našich masérů, nechte si prohřát tělo rašelinovými zábaly a odpočiňte si ve whirlpoolu.

Cena zahrnuje

2x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu 2x večeře formou bufetu, bez nápojů 1x rašelinový zábal jako forma předehřátí před masáží na osobu (15 min) 1x klasická částečná masáž zad a šíje na osobu (20 min) 1x parafínový zábal na ruce na osobu (15 min) – od roku 2017 neomezený vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness denně od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin neomezené využití sauny a parní lázně denně od 16:00 do 21:00 hodin 10% sleva na relaxační služby ve Wellness centru župany pro dospělé k dispozici zdarma po celou dobu pobytu parkování u hotelu zdarma

Popis balíčku

Skvělá dovolená na Šumavě. Aktivně, bez nudy a s nezapomenutelnými zážitky.....

Cena zahrnuje

7x ubytování se snídaní formou bohatých bufetových stolů 7x večeře formou bufetu, bez nápojů celodenní animační programy společný skipass do Skiareálu Špičák, Nad Nádražím v Železné Rudě nebo Belveder 5 ze 7 dnů / osoba 6x svařené víno / dospělá osoba (pro dítě punč) volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness centra (denně od 8:00 – 12:00 hod a 13:00 – 21:00 hod) volný vstup do hotelové sauny a římských vonných lázní (denně od 16:00 – 21:00 hod) využití hotelového parkoviště zdarma 10% sleva na relaxační služby v hotelovém Wellness centru zdarma skibus (pátek - neděle)

Pobytové balíčky můžete rezervovat ve formuláři na záložce Balíčky.

Stravování

V této hotelové restauraci je hotelovým hostům podávána snídaně a večeře formou švédských stolů. Tato restaurace může být zároveň využívána jako jednací sál. Dále nabízí své služby restaurace 40 míst, Aperitiv bar 65 míst a letní terasa 40 míst.

Okolí ubytování

Hotely se nacházejí na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava na hranici NP Šumava. Od sebe jsou vzdáleny cca 800 m.

V těsné blízkosti hotelů jsou lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V blízkosti jsou největší lyžařské areály Špičák a Velký Javor.

Dostupnost

Autobusové nádraží: 6000 m Centrum: 6000 m Vlakové nádraží: 3000 m

Vybavení

Orea Resort Horizont na mapě


Nejbližší ubytování v okolí Orea Resort Horizont