Popis ubytování
Refugio se nachází v destinaci Castro. Pláž Playa Sabanilla se nachází 600 metrů odtud, Kostel Nuestra Señora del Rosario de Chonchi 19 km a Iglesia de Dalcahue 21 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, obývací prostor s TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením. Church of Nercon se nachází 1,9 km od ubytování Refugio a Church of San Francisco 2,2 km daleko. Letiště Mocopulli leží 21 km od ubytování.
Vybavení
Obecné
- Parkoviště
- Domácí zvířata povolena
- Parkování zdarma
- Parkoviště v objektu
- Soukromé parkoviště
Další informace k ubytování Refugio
Příjezd | od 15:00 do 20:00 |
---|---|
Odjezd | od 08:00 do 11:00 |
Proč rezervovat Refugio?
- Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
- Žádné rezervační poplatky
- Garance nejnižší ceny
Ve spolupráci s partnerem Booking.com
Pokoje a cena ubytování
Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Refugio na mapě




Nejbližší ubytování v okolí Refugio
-
Refugio mtrimonial
Apartmány
-
Arriendo diario
Prázdninové domy
-
Casa Sur Hostel
Bed and Breakfasts
-
Calor y amor de hogar chilote
Ubytování v soukromí
-
Cabañas la Chilota Kiara
Prázdninové domy
-
Enjoy Chiloé
Hotely