Popis ubytování
Le perchoir du Saint-Didier se nachází na ideálním místě v centru města Avignon a poskytuje terasu. V tomto apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi. Papežský palác se nachází 600 metrů odtud a Vlakové nádraží Gare d'Avignon-Centre 600 metrů. Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo. Avignon vlakové nádraží TGV se nachází 5 km od ubytování Le perchoir du Saint-Didier a Výstaviště Avignon 12 km od ubytování.
Vybavení
Obecné
- Domácí zvířata povolena
- Wi-Fi ve všech prostorách
Různé
- Nekuřácké pokoje
- Rodinné pokoje
- Všechny prostory nekuřácké
- Klimatizace
Služby
- Internet
- Wi-Fi
- Wi-Fi zdarma
Služby na recepci
- Možnost vystavení faktury
Společné prostory
- Terasa
Další informace k ubytování Le perchoir du Saint-Didier
Příjezd | od 16:00 |
---|---|
Odjezd | do 11:00 |
Proč rezervovat Le perchoir du Saint-Didier?
- Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
- Žádné rezervační poplatky
- Garance nejnižší ceny
Ve spolupráci s partnerem Booking.com
Pokoje a cena ubytování
Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Le perchoir du Saint-Didier na mapě




Nejbližší ubytování v okolí Le perchoir du Saint-Didier
-
Coeur de ville AVIGNON
Apartmány
-
La Saraillerie - PATIO - CLIM - WIFI
Apartmány
-
-
Le Saint Didier - WIFI - Central
Apartmány
-
-