Popis ubytování
Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v se nachází v destinaci Hacukaiči a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Svatyně Icukušima je 300 metrů daleko. Ubytování se nachází blízko řady dobře známých zajímavých míst, jako je Momijidani Park ve vzdálenosti 300 metrů. Museum of History and Folklore se nachází 400 metrů odtud a Itsukushima Shrine Treasure Hall 300 metrů. Shiraito Falls se nachází 700 metrů od tohoto hotelu a Shiraito Falls 900 metrů. V ubytování Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v mají všechny pokoje psací stůl. Sdílená koupelna je vybavená sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Všechny pokoje v ubytovánít Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v mají klimatizaci a sdílenou koupelnu. Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v patří Pětiposchoďová pagoda, Chrám Daisho-in a The great Torii. Letiště Iwakuni Kintaikyo leží 29 km od ubytování.
Vybavení
Bezpečnost
- Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
Fyzický odstup
- Dodržování pravidel fyzického odstupu
Obecné
- Parkoviště
- Parkování zdarma
- Parkoviště v objektu
- Soukromé parkoviště
- Wi-Fi ve všech prostorách
Různé
- Nekuřácké pokoje
- Topení
- Klimatizace
Služby
- Internet
- Wi-Fi
- Wi-Fi zdarma
Úklid a desinfekce
- Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
Další informace k ubytování Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v
Příjezd | od 15:00 do 21:00 |
---|---|
Odjezd | do 10:00 |
Proč rezervovat Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v?
- Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
- Žádné rezervační poplatky
- Garance nejnižší ceny
Ve spolupráci s partnerem Booking.com
Pokoje a cena ubytování
Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v na mapě
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/7106/3264.png)
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/7107/3264.png)
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/7105/3264.png)
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/7108/3264.png)
![](/static/img/marker-icon-orange.png)
Nejbližší ubytování v okolí Miyajima Guest House Mikuniya - Vacation STAY 51705v
-
Miyajima Fujinoya Female Only
Penziony
-
Kikunoya
Ryokany
-
Iwaso
Ryokany
-
Miyajima Grand Hotel Arimoto
Hotely
-
Ryoso Kawaguchi
Ryokany
-
Miyajima Shiro
Ryokany