apartmány
1 pokoj
  • Alejandría 1
  • Alejandría 1
  • Alejandría 1
  • Alejandría 1
  • Alejandría 1
  • Alejandría 1

Popis ubytování

Alejandría 1 se nachází v destinaci Itagüí a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Park El Poblado se nachází 9,4 km odtud a Park Lleras 10 km. Parque Explora se nachází 15 km od tohoto apartmánu a Akvapark Parque de las Aguas 41 km. Tento apartmán má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu. Laureles Park se nachází 14 km od ubytování Alejandría 1 a Plaza de Toros La Macarena je 14 km od ubytování. Letiště Olaya Herrera leží 9 km daleko.

Vybavení

Obecné

  • Parkoviště
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi-Fi ve všech prostorách

Služby

  • Internet
  • Wi-Fi
  • Wi-Fi zdarma

Další informace k ubytování Alejandría 1

Příjezdod 15:00 do 20:00
Odjezdod 12:00 do 12:00

Proč rezervovat Alejandría 1?

  • Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
  • Žádné rezervační poplatky
  • Garance nejnižší ceny
  • Ve spolupráci s partnerem Booking.com

Pokoje a cena ubytování

Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.

:

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Příjezd

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Odjezd

Alejandría 1 na mapě

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Nejbližší ubytování v okolí Alejandría 1