Popis ubytování
Puesta de Sol poskytuje ubytování v destinaci Punta del Hidalgo. Pláž Playa del Arenal se nachází 1,3 km odtud, Pláž Playa de los Troches 1,4 km a Pláž Playa San Juan 2 km. Tenerife Espacio de las Artes se nachází 29 km od tohoto apartmánu a Botanical Gardens 33 km. Leal Theatre se nachází 17 km od ubytování Puesta de Sol a Regionální vojenské muzeum Kanárské ostrovy 25 km. Letiště Tenerife North – Ciudad de La Laguna leží 18 km daleko.
Vybavení
Obecné
- Parkoviště
- Parkování zdarma
Různé
- Všechny prostory nekuřácké
Další informace k ubytování Puesta de Sol
Příjezd | od 15:00 do 20:00 |
---|---|
Odjezd | od 07:00 do 11:00 |
Proč rezervovat Puesta de Sol?
- Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
- Žádné rezervační poplatky
- Garance nejnižší ceny
Ve spolupráci s partnerem Booking.com
Pokoje a cena ubytování
Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Puesta de Sol na mapě




Nejbližší ubytování v okolí Puesta de Sol
-
Beach apartment with terrace and pool
Apartmány
-
-
Marcos y Tota
Apartmány
-
Terraza al Teide
Apartmány
-
Océano Apartament
Apartmány
-
La Mar Salá
Apartmány