Popis ubytování
The ck new view - weligama se nachází v destinaci Weligama a může se pochlubit výhledem do zahrady. Pevnost Galle se nachází jen 31 km daleko a Holandský kostel Galle 31 km. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Mezinárodní kriketový stadion Galle se nachází 31 km odtud. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, obývací prostor a kuchyň s kompletním vybavením. Maják Galle se nachází 32 km od ubytování The ck new view - weligama a Gejzír Hummanaya je 42 km daleko. Letiště Koggala leží 18 km od ubytování.
Vybavení
Obecné
- Parkoviště
- Domácí zvířata povolena
- Parkování zdarma
- Parkoviště v objektu
- Soukromé parkoviště
- Wi-Fi ve všech prostorách
Různé
- Klimatizace
Služby
- Internet
- Wi-Fi
- Wi-Fi zdarma
Další informace k ubytování The ck new view - weligama
Příjezd | od 06:00 do 18:00 |
---|---|
Odjezd | od 08:00 do 11:00 |
Proč rezervovat The ck new view - weligama?
- Jednoduchá a rychlá rezervace s okamžitým potvrzením
- Žádné rezervační poplatky
- Garance nejnižší ceny
Ve spolupráci s partnerem Booking.com
Pokoje a cena ubytování
Ceny ubytování a nabídku volných pokojů zjistíte po zadání data příjezdu, odjezdu, počtu osob a kliknutím na tlačítko Dostupnost & Cena.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.
The ck new view - weligama na mapě
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/5926/3959.png)
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/5925/3959.png)
![](https://svetubytovani.cz/maptiles/tile/13/5927/3959.png)
![](/static/img/marker-icon-orange.png)
Nejbližší ubytování v okolí The ck new view - weligama
-
Jagath Villa Home
Vily
-
Villa DT50
Apartmány
-
-
Korea inn Hotel
Vily
-
-
Yokel View Villa
Vily